Inspiracje

Lodówka Multidoor – optymalny wybór dla dużej rodziny i nie tylko

Z pewnością większość z nas zgodzi się z faktem, że kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w każdym domu i mieszkaniu. Paradoksalnie nie jest to jedynie pomieszczenie, które służy tylko do przygotowywania posiłków. Nowoczesna i jednocześnie przytulna kuchnia to idealne miejsce do pracy, nauki czy długich rozmów z przyjaciółmi. To także odpowiednie miejsce na chwilę relaksu z filiżanką kawy. Jednak by przebywanie i gotowanie w kuchni naprawdę okazało się przyjemne, warto wybierać innowacyjne rozwiązanie. Jednym z nich bez wątpienia jest lodówka multidoor. Dlaczego lodówki multidoor Samsung sprawdzą się w Twojej kuchni? Dowiedz się więcej!

Lodówka multidoor – design, który nie wychodzi z mody

Istnieje wiele powodów, dla których kupujemy nowe lodówki. Od tych najbardziej prozaicznych, jak awaria starej lodówki po te bardziej zaawansowane, jak potrzeba większego i bardziej nowoczesnego sprzętu. Znaczna część osób, które interesują się nowinkami technologicznymi lubi otaczać się inteligentnymi urządzeniami, które ułatwiają codzienne obowiązki. Jeszcze inne osoby zwracają uwagę na sam design urządzenia. 

Lodówka multidoor to sprzęt, który w optymalny sposób łączy w sobie nowoczesne rozwiązania oraz klasyczny i ponadczasowy design. Interesuje Cię lodówka trzydrzwiowa z kostkarką do lodu, ale chcesz, aby miała płaskie drzwi? To żaden problem. W ofercie marki Samsung znajdziesz modele odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

Lodówki czterodrzwiowe od Samsung – dla kogo okażą się odpowiednie?

Kto powinien rozważyć zakup urządzenia, jakim są lodówki czterodrzwiowe? Jeśli z różnych powodów interesuje nas zakup właśnie takiej lodówki, warto mieć na uwadze fakt, że takie sprzęty zazwyczaj charakteryzują się większą pojemnością, jak i wymiarami. Dlatego bardzo ważne, by przed zakupem upewnić się, że takie urządzenie na pewno będzie pasować do naszej kuchni. 

Oprócz tego, większa pojemność lodówek multidoor sprawia, że posiadają one dodatkowe funkcje, które ułatwiają przechowywanie jedzenia. Między innymi dlatego okażą się lepszym rozwiązaniem w większych kuchniach i w przypadku rodzin z dziećmi. 

Jakie lodówki multidoor Samsung mamy do wyboru? W tym przypadku możemy skorzystać z wersji 3-drzwiowych oraz  4-drzwiowych, posiadających po 2 pary drzwi w górnej i dolnej części urządzenia.

Lodówka multidoor Samsung a zużycie prądu

Czy lodówka trzydrzwiowa lub czterodrzwiowa może być energooszczędna? Zdecydowanie. Doskonale potwierdzają to lodówki multidoor dostępne w ofercie marki Samsung. Czy wiedziałeś, że to właśnie lodówki marki Samsung są najczęściej kupowane w Polsce*?

W przypadku lodówek multidoor, również tych z kostkarką, nie musimy martwić się o nadmierne zużycie prądu. Wszystko jest zasługą nowoczesnych technologii, w jakie zostały wyposażone. Nie tylko poprawiają one komfort codziennego użytkowania, ale również w zauważalny sposób zmniejszają zużycie energii elektrycznej. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na technologię No Frost, która zapobiega konieczności rozmrażania urządzenia. W kwestii energooszczędności istotny jest także tryb AI Energy Mode, który opierając się na schematach użytkowania urządzenia optymalizuje jego pracę tak, by zużywało nawet do 15%** mniej prądu w ciągu roku.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

** Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy; uruchamianego przez aplikację SmartThings. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń. ** Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

 

Możesz również polubić…

0 komentarzy

  1. ala says:

    Lodówki są teraz mega nowoczesne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *