Inspiracje

Czy wiesz, kiedy najlepiej sprawdzają się lodówki trzydrzwiowe?

Potrzeby każdego z nas dotyczące lodówek są zgoła inne. Dla jednych najlepszym zakupem będzie małe i zgrabne urządzenie, podczas gdy inny użytkownik będzie poszukiwał raczej dużej i niezwykle pojemnej lodówki. Dlatego na rynku dostępnych jest tak wiele wariantów tych sprzętów, a różnią się one nie tylko wyglądem. Czy wiesz natomiast, kiedy warto postawić m.in. na lodówki trzydrzwiowe?

Duża, pojemna lodówka w Twoim domu

Małe, zgrabne lodówki wybieramy zazwyczaj w momencie, gdy nasza kuchnia nie jest największych rozmiarów. Gdy musimy na jednej przestrzeni zmieścić jeszcze inne sprzęty i meble, w takim przypadku musimy iść na pewne ustępstwa. Nie da się jednak ukryć, że większe lodówki pozwalają nam zachować większy porządek w przechowywanych produktach i mamy też lepszy wgląd w to, co znajduje się w dostępnych komorach.

Duże i pojemne lodówki nie bez powodu cieszą się popularnością. Wcale nie musimy decydować się na nie jedynie w sytuacji, gdy pod jednym dachem mieszka wiele osób. Równie dobrze możemy być po prostu miłośnikami gotowania!

Jakie zalety mają lodówki trzydrzwiowe?

Do wyboru mamy między innymi lodówki trzydrzwiowe, które określa się także jako multidoor. Jakie są ich zalety? Na początku należy zaznaczyć, że to rozwiązanie stosowane jest w dużych urządzeniach. Aby utrzymać odpowiednią temperaturę w poszczególnych strefach lodówki, najlepiej jest pozostawić je zamkniętymi. Częste otwieranie i zamykanie prowadzi do zmian w wilgotności oraz ogólnej temperaturze komór. Stąd pomysł zastosowania potrójnych drzwi. Zaletą takich lodówek będzie też pojemność. W końcu jak zostało już wspomniane, są to po prostu duże urządzenia. 

Lodówka Samsung multidoor – co warto o niej wiedzieć?

W ofercie marki Samsung dostępnych jest kilka rodzajów lodówek typu multidoor. Konsument ma do wyboru kilka różnych modeli, które mają nieco inne parametry i wymiary. To nowoczesne sprzęty, które mogą zaskoczyć użytkownika zastosowanymi w nich rozwiązaniami. O czym mowa? 

Przykładem może być lodówka multidoor, która pozwala zdalnie zajrzeć do jej środka. Wszystko za sprawą zainstalowanej wewnątrz kamery, czyli View Inside*. Potrzebna będzie również aplikacja na telefon, czyli SmartThings**.

To oczywiście wciąż nie wszystko. W ofercie marki Samsung dostępna jest także lodówka multidoor z kostkarką oraz dystrybutorem wody. Aby w samym urządzeniu nie tworzył się lód oraz szron, zastosowano technologię nazywaną No Frost. Pozwala ona na zachowanie właściwej temperatury i wilgotności wewnątrz komór. Taka cyrkulacja powietrza jest też odpowiednia dla przechowywanych w lodówce produktów i zachowania ich świeżości.

 

Warto również wiedzieć, że lodówki Samsung są najczęściej kupowanymi lodówkami w Polsce. W ofercie znajdziemy nie tylko warianty multidoor, ale także te znacznie mniejsze. 

 

* Specyfikacja obiektywów kamer wg modelu: RF9000 oferują 3 obiektywy szerokokątne.

** Dostępna w przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z Wi-Fi i konto Samsung. Funkcje i treść mogą się różnić w zależności od kraju. 

 

Artykuł sponsorowany

 

 

Możesz również polubić…

0 komentarzy

  1. rafi says:

    Ja to nie wiedziałem, że takie w ogóle istnieją, ale może to być spoko opcja jak się ma dużą kuchnię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *